KONST / Litografier / Serigrafi 13016490
nr 1301 6490
Serigrafi
"Just one look", Katt, Signerad. Motivet: 29x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:57:44
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr